Adoptusie. Blanka o cudnym spojrzeniu. W domu :)

Blanka główne imię: Blanka
wiek: 1 rok
płeć: kotka

Blanka ma roczek i wygląda zjawiskowo. Kokietuje i czaruje, pewna swoich wdzięków. Nie pozostawia człowiekowi wyjścia – musi się zakochać – rady na to nie ma. Blanka uwielbia się przytulać i towarzyszyć człowiekowi we wszystkich jego czynnościach – kocha być w centrum uwagi. Nie jest jednak typem potulnej księżniczki – o nie ;) – to raczej świadoma swojej wartości przyszła królowa, która lubi czasem porządzić, potrafi wyznaczyć własne granice i żądać dla siebie uwielbienia. Z tym ostatnim nie ma najmniejszych problemów, bo z łatwością zdobywa serce każdego ;) Blanka szuka domu, w którym będzie panować niepodzielnie. Lub dominować nad innymi zwierzakami i jest bardzo zazdrosna o ludzkie względy – najszczęśliwsza więc będzie jako jedynaczka. Do ludzi jest cudowna – przymilna i słodka – codzienna porcja pieszczot jest u niej obowiązkowa, podobnie jak chwila zabawy :)
Blanka jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana. Kocha ludzi, bezbłędnie korzysta z kuwety i szuka najlepszego opiekuna na świecie

W sprawie adopcji piszcie do Izy: immmb@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com