Adoptusie. Carmen – w domu :)

carmen1 imię: Carmen
wiek: ok. 3 lata
płeć: kotka

Carmen ma około trzech lat, to zjawiskowa i bardzo przyjazna istotka, która pomimo, że  została porzucona  i błąkała się po ulicach, nadal ufa człowiekowi. Carmen oprócz niezwykłej urody ma niezwykly charakter, lubi kontakt z człowiekiem, mruczy jak tylko poświęci jej się chwilkę uwagi. Inne koty toleruje, ale pokazuje czasem, że chce rządzić wśród kociego stada, ale jak najbardziej może zamieszkać w domu z niedominującym kotem, na pewno relacje kocie pozytywnie się ułożą. Do swojego nowego domu wniesie wiele radości, bo to bardzo aktywna koteczka i z nią na prawdę nie da się nudzić.


Carmen jest wysterylizowana, zaczipowana, odrobaczona i zaszczepiona, do pełni szczęścia brakuje jej  swojego własnego miejsca i człowieka, takiego tylko dla siebie, który bedzie ją rozpieszczał i kochał przez wiele wspólnych lat.

Carmen niecierpliwie czeka, a w sprawie jej adopcji trzeba kontaktować się z Kasią:  k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007