Adoptusie. Dyzio i Dymek – chłopaki z budowy. W domu :)

dyzio3 dymek2 imię: Dyzio i Dymek
wiek: ok. 4 m-cy
płeć: kocurki

Dyzio i Dymek to dwaj bracia, którzy mimo iż urodzili się na wolności, od początku mieli kontakt z ludźmi, więc relacje kot-człowiek nie są im obce ;-) Chłopaki mają już ok 4 m-cy i wiodą teraz beztroskie życie w domu tymczasowym. Całym dniami trenują zapasy i szaleją z zabawkami. Nie wiemy skąd w nich tyle niespożytej energii, ale w końcu młodość przecież musi się wyszaleć ;-) Apetyt też mają ogromny, jak przystało na młodzieńców w ich wieku ;-) Rozwijają się więc prawidłowo ;-) Do pełni szczęścia brakuje im już tylko prawdziwego domku, najlepiej wspólnego, bo chłopaki są ze sobą bardzo zżyci. Gdyby ktoś zakochał się w tych dwóch przystojnych młodzieńcach i zapragnął dać im to, czego jeszcze nie mają – bardzo prosimy o kontakt z Magdą: piotrowskamagda@op.pl

Dyzio i Dymek mają książeczkę zdrowia: są odrobaczeni, zaszczepieni i zaczipowani. Oczywiście bezbłędnie korzystają z kuwety.



KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007