Adoptusie. Flap – w domu :)

Flap 1 imię: Flap
wiek: 2 lata
płeć: kot

Flap ma około dwóch lat, to duży pan kocur z miną groźnego „tygrysa” a tak naprawdę to kot o gołębim sercu ;) Flap uwielbia wszelkie zainteresowanie jego kocią osobą. Uwielbia tulenie, głaski, towarzyszy człowiekowi niemal na każdym kroku. Flap jest łagodnym kocurkiem, ale ma spory temperament, z którym muszą się liczyć jego przyszli opiekunowie. Flip całymi dniami nie zalegnie na kanapie, raczej to typ młodego i aktywnego kota. Flap jest uroczym olbrzymem, nikt obok niego nie przechodzi obojętnie ;) w tej chwili mieszka w fundacyjnej kociarni i bardzo tęskni za stałym kontaktem z człowiekiem.

Poza tym Flap dogaduje się z innymi kotami, nie znamy jego stosunku do psów. Flap na pewno wniesie do nowego domu wiele radości i pozytywnej energii :) patrząc na jego łatwość kontaktu myślę, że dość szybko zaaklimatyzuje się w nowym miejscu.

Flap posiada książeczkę zdrowia, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, posiada mikroczip.

W sprawie jego adopcji pisz do Kasi: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007