Adoptusie. Flip – adoptowany :)

Flip 8 imię: Flip
wiek: 2 lata
płeć: kot

Flip ma około dwóch lat, niezwykła uroda nie uchroniła go niestety przed zaznaniem bezdomności. Kocurek trafił do fundacji gdzie dał się poznać jako kot z prawdziwym i pozytywnym ADHD. Flip jest kontaktowy, przyjazny i jest dosłownie wszędzie. To bardzo żywiołowy kocurek, dlatego szukamy mu domu świadomego z czym wiąże się opieka nad kotem, który potrzebuje dużo uwagi i ruchu (zabaw). Flip odnajdzie się też w domu „wychodzącym” pod warunkiem, że dom ten będzie znajdował się w bezpiecznej okolicy, za miastem. Na pewno wówczas łatwiej będzie mu wyładować nadmiar energii, która w nim kumuluje się z prędkością światła. Poza tym Flip dogaduje się z innymi kotami, nie znamy jego stosunku do psów. Flip na pewno wniesie do nowego domu wiele radości i pozytywnej energii :) patrząc na jego łatwość kontaktu myślę, że dość szybko zaaklimatyzuje się w nowym miejscu.

Flip posiada książeczkę zdrowia, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, posiada mikroczip.

W sprawie jego adopcji pisz do Kasi: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007