Adoptusie. Grześ w domu

Grzes1 imię: Grześ
wiek: 5 m-cy
płeć: kot

Grześ ma 5 miesięcy i jeszcze niedawno błąkał się pod jednym z łódzkich bloków. Na szczęście wiedział gdzie przyjść po pomoc i zamienić spanie pod krzakiem na ciepłe łóżko ;-) Grześ jak każdy kociak w jego wieku, większość dnia spędza na zabawie i odkrywaniu nowych zakamarków mieszkania, w którym obecnie przebywa. Każdego ranka trzeba go podrapać pod bródką a także po brzuszku i dopiero można zacząć dzień ;-) Bez tego ani rusz ;-)

Na zdjęciach uwagę z pewnością przykuwają oczy Grzesia – pamiątka po przebytej infekcji. Niestety oczka będą już zawsze troszkę zamglone, a trzecia powieka czasem może być bardziej widoczna. Ale Grzesiowi w niczym to nie przeszkadza – funkcjonuje bardzo dobrze i zdaje się tym nie przejmować. Mamy nadzieję, że ktoś pokocha tego przemiłego kocurka pomimo tego małego, estetycznego defektu.

Grześ jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.
Kontakt w sprawie adopcji: marta.kotylion@viva.org.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com