Adoptusie. Kajka – miłość z lekkim dystansem. Już w domu :)

Kajka4 imię: Kajka
wiek: 6 m-cy

płeć: kotka

Kajka ma 6 m-cy. urodziła się na wolności, ale od zawsze miała kontakt z człowiekiem, który dokarmiał całą jej rodzinkę. Niestety budynki, w których mieszkały koty, miały zostać wyburzone, dlatego kotki trzeba było stamtąd zabrać. Kajka, wraz ze swoją siostrzyczką Majką, zamieszkała w domu tymczasowym, gdzie pogłębia swoje relacje z człowiekiem, bo niby od zawsze miała z nim kontakt, ale nigdy za bardzo się nie spoufalali. Widać, ze Kajka potrzebuje więcej czasu aby zaufać. Zrobiła już i tak ogromny postęp. Jest zawsze w pobliżu by baczenie przyglądać się temu, co robimy. Niestety wciąż próba bliższego kontaktu kończy się ucieczką. Kajka jest jednak przekupna i zwabiona przysmaczkiem podejdzie bardzo blisko. Jednak aby ja wymiziać i poprzytulać trzeba ją najpierw złapać. Co nie jest aż tak trudne jak by się wydawało. Później nie jest już tak źle ;-) Wystarczy tylko być cierpliwym i wyrozumiałym. Kajka, podobnie jak jej siostra – Majka, ponad wszystko uwielbia zabawę – myszki, drapaki i inne cudaki, przy których można poszaleć i jest to znakomita metoda na integrację z człowiekiem;-) Uwielbia też inne koty, dlatego byłaby doskonałą kandydatką na dokocenie. Najlepiej aby rezydent był w podobnym wieku, aby razem mogli uskuteczniać coraz to nowsze zabawy;-) A już ideałem byłoby, gdyby Kajka znalazła wspólny domek razem ze swoją siostrą Majką ;-)
Kajka jest oczywiście w pełni kuwetkowa i nie wybrzydza przy jedzeniu;-)

Ma swoją książeczkę zdrowia – jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona, a także wysterylizowana. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.
Zainteresowanych adopcją Majki prosimy o kontakt z Martą: gonerek@tlen.pl

Kajka i MajkaKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007