Adoptusie. Karol

image3 imię: Karol
wiek: 1 rok
płeć: kot

Karol to młody ponad roczny kocurek, który wnosi do domu masę pozytywnej energii.
Młody jest nieco ostrożny w podejmowaniu kontaktów z człowiekiem, ale wystarczy krótka chwila, aby Karol przekonał się do człowieka i chciał zbijać baranki. W swojego opiekuna jest zapatrzony jak w obrazek – będzie go witał w wejściu, żądał czułości przy powitaniu, podążał za nim w każdy kąt domu, robił smutną minkę, kiedy opiekun będzie wychodził bez niego i przynosił zabawki, żeby opiekun się z nim bawił.
Jest bardzo ciekawski – jego pyszczek potrafi wcisnąć się wszędzie – i łowny – muchy, komary, pająki nie mają z nim szans. Ze względu na wyjątkową skoczność oraz ciekawskość przyszły dom powinien mieć zabezpieczone okna.
Karol jest również dobrym kompanem do podróży samochodem – nie wykazuje oznak choroby lokomocyjnej i jest raczej spokojnym pasażerem.
Kocurek jest odrobaczony, wykastrowany, w pełni kuwetkowy – jedyne czego mu brakuje to domu na całe życie, może być także z kocim towarzyszem, z którym będzie mógł się bawić.
W sprawie adopcji proszę pisać na maila: w.b.piotrowska@gmail.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007