Adoptusie. Karolcia – już w domu :)

karolcia1 imię: Karolcia
wiek: ok. 2 lat
płeć: kotka

Karolcia pojawiła się pewnego dnia w przydomowym ogródku i zamieszkała w domku na narzędzia. Wciąż wypatrywała człowieka i gdy tylko jakiś pojawił się w zasięgu jej wzorku – podbiegała i domagała się pieszczot. Skąd wzięła się tak nagle? Może po prostu stała się ofiarą tegorocznych wakacji? Na ogłoszenia rozwieszone w okolicy nie było żadnego odzewu…

Karolcia jest przemiłą i kontaktową kotką o niezwykłym umaszczeniu. Kocha ludzi i potrafi to pokazać. Z innymi zwierzętami żyje w zgodzie. Nie wszczyna awantur i nie szuka zaczepek. Za to bardzo chętnie będzie zabiegała o Twoją uwagę domagając się pieszczot i brania na ręce. A jej urokowi naprawdę ciężko się oprzeć ;-)

Karolcia ma ok 2 lat, jest wysterylizowana i posiada książeczkę zdrowi. Jest czyściutka i zadbana. Pięknie korzysta z kuwetki i nie wybrzydza przy jedzeniu ;-)

Kontakt w sprawie adopcji – Marta: gonerek@tlen.pl
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007