Adoptusie. Kioto – kot z duszą Japończyka ;) Zostaje w dt :)

99336824 imię: Kioto
wiek: 7 lat
płeć: kot

Kioto to prześliczny, biały, rozmruczany koteczek. Jego historia jak wiele innych rozdziera serce.. pewnej deszczowej nocy on i dwójka jego przybranego rodzeństwa trafiła do łódzkiego schroniska. Trzy wielkie, piękne, zadbane, koty – delikatne, łagodne i kochające człowieka. Cudowne stworzenia, których dotychczasowy świat legł w gruzach.

Cała trójka bardzo źle znosiła nową rzeczywistość – przestały jeść, chowały się w budkach lub siedziały bez ruchu wypatrując przez kraty swojego człowieka, w dodatku zaczęły chorować. Kroplówki i głaskanie pomagały w niewielkim stopniu, koty ginęły w oczach.

Teraz cała gromadka przebywa w domu tymczasowym. Powoli odzyskują siły i pokazują swoje cudowne charaktery. Koci katar jest już całkowicie doleczony. Zależy nam aby jak najszybciej znalazły swoje stałe domki..takie już na zawsze.

Kioto to zadziorna duszyczka zamknięta w ciele dorosłego kota.. jest cudownym towarzyszem wszelkich zajęć domowych – chodzi za człowiekiem krok w krok, prowadzi z nim dyskusje.. taaak! Kioto śpiewa! I to jak! To kochany gaduła. Z całej trójki jest najbardziej dynamiczny, często zachowuje się jak młody kociak – goni za myszkami, piórkami i biega jak szalony. Potem zasypia zmęczony na kolanach lub zwinięty w kłębuszek w ulubionych pudełkach.Jest bezproblemowym łasuchem, najchętniej owinąłby się wokół szyi człowieka niczym szalik i został tam na zawsze głośno mrucząc z zadowolenia.

Kioto bardzo zabiega o względy człowieka, straszny z niego zazdrośnik ;) Jest mimo to bardzo przywiązany do swojego braciszka Mr Biga, bez którego chyba nie wyobraża sobie świata. Byłoby cudownie, gdyby u kogoś znalazło się miejsce na ten kochany dwupak.

Kioto jest już zdrowy, zaszczepiony i zaczipowany.

Dobrze dogaduje się z innymi kotami, jest towarzyski ale czasem męczy spokojniejsze rodzeństwo swoją energią i okazywaniem uczuć :)

Kioto szuka człowieka, z którym będzie miał częsty kontakt.. pozostawiony sam sobie jest bardzo nieszczęśliwy. Najchętniej zamieszkałby wspólnie z Mr Bigiem.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania: aga_malecka@wp.pl / tel. 502 431 009

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnejKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007