Adoptusie. Kociaki Tallin, Riga, Lviv, Odesa

Lviv imię: Tallin, Riga, Lviv, Odesa
wiek: 2,5 miesiąca
płeć: kot/kotka

Od Bałtyku po Morze Czarne… kociaki oryginalne jak miejscowości, od których pożyczyły imiona.
Puchate rodzeństwo zostało znalezione w jednej z łódzkich piwnic.
Widzieliśmy, że maluchy są chore, dlatego dzięki szybkiej akcji zostały zabezpieczone. Okazało się, że mają zaawansowany koci katar i nadżerki w pyszczkach. Ostatni był już na tyle słaby, że w ogóle nie wychodził z ukrycia, cudem został zauważony i zabrany z resztą maluchów.
Po dwóch tygodniach leczenia po kocim katarze nie ma śladu, maluchy są więc gotowe na szukanie wymarzonych domków.
Towarzystwo podzieliło się nam na 2 pary – Tallin i Riga oraz Lviv i Odesa i w takich dwupakach szukamy im domów. Kociaki są ze sobą niesamowicie zżyte – jak tylko jedno znika, drugie od razu nawołuje uciekiniera, dlatego nie chcemy tych naturalnie stworzonych par rozdzielać. Adopcja rodzeństwa to podwójna dawka szczęścia i rozrywki!
Kociaki są lamparcio umaszczone. Dziewczynki mają nieco dłuższą sierść a wszystkie posiadają pędzelki na uszach. Cała czwórka jest żurnalowa. Maluchy są dziećmi dzikiej kotki, dlatego wciąż jeszcze uczą się człowieka. Przez 2 tygodnie przeszły ogromną przemianę – głaskane mruczą, przybiegają na dźwięk miseczki, jednak zdarza im się instynktownie uciekać, gdy ktoś próbuje je złapać.
Bardzo ładnie kuwetkują, ale jak wszystkim maluchom zdarza im się jeszcze nasiusiać na przypadkowy kocyk zostawiony na podłodze. Potrzeba jeszcze trochę czasu do pełnej ogłady i świadomości kuwetkowej.
Kociaki mają teraz 2,5 miesiąca.
Wszystkie posiadają ujemne wyniki FIV/FeLV, są odrobaczone.
Przed adopcją zostaną zaszczepione. Przebywają w domu tymczasowym z innymi kotami i nie mają z nimi problemu. Kontaktu z psem nie miały. Możliwy transport lub pomoc w jego zorganizowaniu. Obowiązuje umowa adopcyjna. Konieczne jest zabezpieczenie balkonu siatką.

Kontakt w sprawie adopcji Aga tel. 502 431 009
lub aga_malecka@wp.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007