Adoptusie. Krzysia – burasia spod akademika – już w swoim domu!

Krzysia3 imię: Krzysia
wiek: 3 m-ce
płeć: koka

Krzysia ma ok. 3 m-cy., pojawiła się pewnego dnia pod akademikami – w miejscu gdzie dokarmiane są wolno żyjące koty. Skąd wzięła się ta oswojona kruszynka? Czy się zagubiła, czy ją ktoś podrzucił? I ile trwała jej tułaczka? Tego się już pewnie nie dowiemy. Na szczęście pomoc dla małej Krzysi przyszła w porę. Doszła już do siebie, nabrała sił i może szukać swojego nowego miejsca na ziemi. Jest jeszcze troszeczkę zagubiona i patrzy na nas mocno zdziwionymi oczami. Ale trudno jej się dziwić – w końcu w jej życiu ostatnio wiele się wydarzyło. Krzysia z dnia na dzień otwiera się coraz bardziej i zapomina o swojej nieśmiałości. Gdy myśli, że jej nie widzimy, bardzo śmiało bawi się wełnianą myszką – atakując i podrzucając swoją zdobycz. Widać, że zapomina o całym świecie i jest wtedy naprawdę rozkoszna. W naszej obecności znowu szeroko otwiera oczy i patrzy zdziwiona, jakby pierwszy raz nas zobaczyła, ale wzięta na ręce i posmyrana chwilkę pod bródką – znowu zapomina o całym świecie i mruczy… Marzy nam się, aby ten mały, bury skrzacik znalazł wreszcie swoje miejsce na ziemi. Żeby zapomniał o tułaczce, mieszkaniu pod samochodami i poznał, co to prawdziwy Dom.

Krzysia jest oczywiście odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, a także zaczipowana.
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.
Zainteresowanych adopcją Krzysi prosimy o kontakt z Kasią: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007