Adoptusie. Kubuś w domu;-)

_MG_9115am imię: Kubuś
wiek: półtora roku
płeć: kocurek

Aktualizacja: 15.06.2014 r.

Kubuś niecnota, czeka na dom i wariuje :) Luzak. Przemiły, lgnący do ludzi, uwielbiający zabawy i – głaskanie. Kot idealny. Cud, miód i orzeszki. Uwieczniliśmy jego miny i pozy na zdjęciach – i jak Wam się podoba? Tylko brać i kochać :)

Kubuś ma ok półtora roku i dotąd wiódł tułacze życie na jednym z łódzkich blokowisk. Czasami pewna Pani brała go do domu – kiedy na zewnątrz było bardzo zimno lub kiedy Kubuś troszkę chorował. Potem jednak Kubuś znów trafiał na podwórko, bo u pani w domu na stałe zostać nie mógł. Niedawno trafił do nas – bo znów się troszkę przeziębił – i swoim charakterem rozkochał nas w sobie na zabój :)
Kubuś wygląda jak James Bond kociego świata – duży, przystojny, o wielkich mądrych oczach, przepięknej sylwetce i nienagannych manierach, ubrany w czarny frak z białymi dodatkami  – cudo. Kubuś – mimo młodego wieku – jest spokojny i zrównoważony kiedy trzeba, ma też jednak w sobie ogromne pokłady energii i chęci do zabaw wszelkich właściwe młodym kociakom. Idealnie dogaduje się z innymi kotami – a do ludzi jest łagodny, przyjazny i przekochany. Uwielbia być głaskany, uwielbia się przytulać – widać, jak bardzo mu brakuje takich czułości i jaką przyjemność mu one sprawiają.


Kubuś nie wróci już na podwórko – taki koci skarb musi mieć kochającego opiekuna i prawdziwy dom, w którym będzie rozpieszczany.
Kocurek jest zdrowy, wysterylizowany, zaszczepiony i zaczipowany. Szukamy dla Kubusia domu w bezpiecznej okolicy – z możliwością wychodzenia – bo tylko wtedy Kubuś będzie w pełni szczęśliwy. Jamesa Bonda nie można przecież zamknąć w mieszkaniu ;) :)

Jeśli chcesz dzielić swój świat z tym pięknym, kochanym mruczkiem – napisz – kontakt w sprawie adopcji do Agnieszki – agahodyra@wp.pl
Przy adopcji będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007