Adoptusie. Lady Funia, w domu :)

funia2 imię: Lady Funia
wiek: 15 lat
płeć: kotka

Czy wszystkie koty są rozmruczanymi, kochanymi istotami bez wad?
Przecież koty jak i ludzie, mają swoje indywidualne charaktery, przyzwyczajenia, nawyki… Funia nigdy nie miała łatwego życia, być może to potęguje jej niełatwy charakter. Nie pamiętam kota, który by miał aż tak wiele nieszczęścia w życiu, jeśli chodzi o swój własny dom, swoje własne miejsce na ziemi. Od zawsze zaniedbywana zarówno fizycznie jak i psychicznie, aż wreszcie wydawało by się, że los się uśmiechnął i do niej. W kwietniu 2015 r. trafia pod opiekę fundacji, ostoja, czas na zabiegi pielęgnacyjne, porządne odżywienie, zabiegi medyczne. Droga do nowego domu to cztery miesiące wyczekiwania, obiecaliśmy jej, że ten dom jest na zawsze… Wspaniały dom prysnął z dnia na dzień, niczym bańka mydlana, a Funia po niemal 3 latach wraca do fundacyjnej rzeczywistości.


Funia cieszy się dobrym zdrowiem, jest cudowną kruchą istotką, sama zaczepi pierwsza do głasków, ale gdy będzie ich nadto – jak przystało na kociego arystokratę – nie pozwoli na więcej. Niestety jest zdeklarowaną kocią jedynaczką, dlatego nie może być kolejnym kotem w domu. Znów obiecaliśmy, że znajdziemy jej dom. Jest starsza o kolejne lata, my wciąż nadal wierzymy, że gdzieś jest Funi człowiek, tylko On jeszcze o tym nie wie…

Jeśli chcesz poznać Funię, pisz do Kasi: k.cybulska@onet.eu
Tylko z tym nie zwlekaj zbyt długo człowieku… bo Funia ma trochę ponad 15 lat i ta samotność nie jest dla niej dobrym towarzyszem.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com