Adoptusie. Luna, Leoś i Lilu – porzucone kociaki już w swoich domach

IMG_1465 imię: Luna, Leoś, Lilu
wiek: ok. 5 tyg
płeć: kocurek/kotka

Luna i Leoś zostali znalezieni w krzakach na terenie podłódzkich działek. Prawdopodobnie ktoś zwyczajnie się ich pozbył. Jeszcze przed chwilką bezpieczne, beztrosko żyjące w domu, nieświadome zagrożenia, wybiegały na ulicę i zaczepiały ludzi. Na szczęście jedna z działkowiczek ulitowała się i szybciutko zgarnęła maluchy i chroniła przed pewną śmiercią. Dzień później dołączyła do nich Lilu, którą znaleziono w lesie – zziębniętą w wygłodniałą. Wszystkie maluchy trafiły do domu tymczasowego. Teraz szukają domków – troskliwych i odpowiedzialnych, takich na całe życie.

Leoś jest czarno-białym dżentelmenem, który uwielbia zabawy ze swoimi towarzyszkami Luną i Lilu. Jest bardzo delikatnym koteczkiem, jak zmęczy się igraszkami chętnie przychodzi na mizianki i wtulony usypia z włączonym mruczandem.

Luna to cały czarny chochlik, wszędzie jej pełno. Najbardziej niezależna z całej trójki, uwielbia gonitwy z braciszkiem, jest bardzo ciekawa całego świata i jako starsza siostra jest bardzo opiekuńcza dla swojej mniejszej przyszywanej siostrzyczki.

Lilu to Maleńka trikolorka z charakterkiem, jest niezłym łakomczuchem. Musiała dość długo błąkać się po lesie, bo pomimo tego że od tygodnia ma pełny brzuszek nadal nadrabia zaległości i pierwsza jest przy miseczkach. Tak, jak w zabawie nie może dogonić swojego rodzeństwa to przy jedzeniu jest zawsze pierwsza i dzielnie pilnuje miseczki, a jak wszystko zje to potrafi po kolei odepchnąć Lunę i Leosia i oczywiście dokończyć za nich. Poza tym jest to kochana malutka przytulanka, uwielbia gdy nosi się ja na rękach, a gdy już cała gromadka zmęczy się figlami wciska się pomiędzy kociaki i zasypia.

Kociaki maja ok 5 tyg., są zdrowe, posiadają książeczki zdrowia, są zaczipowane, odrobaczone i za parę dni zostaną zaszczepione. Przy adopcji będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej

kontakt: Agnieszka tel.604268143, agahodyra@wp.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007