Adoptusie. Osi – kocia top-modelka. W domu :)

osi1 imię: Osi
wiek: 1,5 roku

płeć: kotka

Aktualizacja: 15.02.2015

Osi tak pięknie zaprezentowała się na sobotnim mizianiu, że… pojechała do domku :) Powodzenia, Malutka :)

Osi trafiła do nas z miejsca, które śmiało można opisać jako kocie piekło: koty trute, ranione, wieszane na drzewach. Wśród tych biednych dzikusków – oswojona, spokojna Osi. Teraz dziewczynka jest już bezpieczna, ale kocyk na parapecie w fundacyjnym lokalu nie jest szczytem marzeń. Za dużo tu innych kotów, ciągle nowi ludzie, którzy wiecznie tylko zamiatają podłogę, sprzątają kuwety i ciągle się spieszą. A Osi potrzebuje chwili ciszy i spokoju, dopiero wtedy przeciąga się, zeskakuje z gracją z parapetu i nieśmiało, delikatnie zaczyna bawić się myszką czy piłeczką. Po chwili, gdy inni usiłują przyłączyć się do zabawy – kotka znów, zrezygnowana odchodzi na swój kocyk. To samo w stosunku do ludzi – nie jest to kot, który narzuca się ze swoją obecnością, kręcąc wieczne kółka pod nogami. Osi potrzebuje delikatności, spokojnego pogłaskania po główce i pod bródką, wtedy otwiera się naprawdę i zaczyna przytulać. To kocia dama, a nie dla kocich dam przytułki, choćby i najlepsze. Jej potrzebna jest własna poduszeczka, kolana i ręce do głaskania.

Osi ma około 1,5 roku, jest odrobaczona i zaszczepiona oraz wysterylizowana. Szukamy dla niej spokojnego domu, który doceni towarzystwo „arystokratki”. Choć Osi nie jest zbyt towarzysko usposobiona do innych zwierząt – nie ma w niej cienia agresji, śmiało może mieszkać z jednym czy dwoma innymi kotami. Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007