Adoptusie. Rambo – z podwórka na salony ;-) W domu!

Rambo1 imię: Rambo
wiek: 6 m-cy
płeć: kot

Rambo ma ok. 6 m-cy. Jakiś czas temu trafił wraz z mamą na jedno z łódzkich podwórek. Nie wiemy skąd przyszli i gdzie wcześniej mieszkali. Pewna dobra Pani dokarmiała nowo przybyłych mieszkańców, aż nie zjawił się zły Pan i nie zaczął przeganiać koty, rzucając w nie kamieniami. Mamusia przeniosła się w inne miejsce, a Rambo wciąż trzymał się podwórka. Wiadomo, że nie mógł tam zostać, bo bardzo źle mogłoby się to dla niego skończyć. Tak trafił do nas.
R
ambo nie jest kotkiem do końca oswojonym, ale też nie jest dziki, przede wszystkim jest zupełnie nieagresywny i coraz śmielszy w relacjach z człowiekiem. Rambo nie wygląda też jakby obecna sytuacja mu nie odpowiadała. Doskonale pokazują to zdjęcia na których Rambo grzecznie siedzi na kolankach. Wprawdzie sam nie przyszedł, ale też nie miał ochoty uciekać – no, może dopiero po jakimś czasie ;-) Ale Kto wie, może kiedyś nadejdzie ten dzień, że na nasze kolana przyjdzie z własnej woli ;-)

Z dnia na dzień Rambo staje się coraz bardziej kontaktowy i niekiedy sam zabiega o uwagę. Jest jeszcze bardzo płochliwy, ale wystarczy trochę cierpliwości, wędka z piórkami, albo kawałek parówki ;-) i Rambo zapomina na chwilę o swojej bojaźliwość ;-) Marzy nam się kochający domek dla tego czarnuszka, domek który da Rambulkowi czas, aby sam w swoim tempie mógł zaufać, domek cierpliwy i wyrozumiały. Może taki z bezpiecznym ogródkiem do wychodzenia, aby zwrócić Rambo choć trochę wolności, albo osiatkowanym balkonem czy oknem. Marzenia czasem się spełniają, może spełni się i to ;-)

Rambo jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Korzysta z kuwety.

Zainteresowanych adopcją Rambo prosimy o kontakt z Agnieszką – tel.:604268143 lub agahodyra@wp.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007