Adoptusie. Roxy – już w domu :)

roxy1 imię: Roxy
wiek: 1,5 roku

płeć: kotka

Takich przykrych kocich historii jest naprawdę dużo: kotka znudziła się domownikom? urodziło się dziecko? ujawniła się czyjaś alergia? Tego się nie dowiemy. Faktem jest, że piękna, czarna miniaturka pumy nagle zmuszona była zamieszkać w krzakach na szkolnym dziedzińcu. Nie było to miejsce przyjazne dla oswojonej, domowej kotki – Roxy była ganiana przez psy, straszona przez dzieci, głodna i przerażona. Miała szczęście w nieszczęściu, że zauważyła ją jedna z pracownic szkoły: po cichutku wpuszczała do swojego pokoiku, dokarmiała, ogrzewała, ale cóż… mijała szesnasta i kotka musiała wrócić do swojej krzaczastej kryjówki.
Roxy przyjechała do zaprzyjaźnionej lecznicy weterynaryjnej w sobotę. Okazało się, że kotka ma zaledwie półtora roku, na brzuszku stara, dawno zagojona blizna po zabiegu sterylizacji, czyste uszka i mięciutkie łapki. Piękne, błyszczące futerko jeszcze nie zdążyło zmatowieć i pokryć się kurzem. Kotka jest łagodna i w pełni oswojona, ale nie może mieszkać na stałe w lecznicy – musi znaleźć swoje własne miejsce na ziemi i człowieka, który już nigdy jej nie zawiedzie i nie porzuci.
Roxy jest odrobaczona i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia, przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007