Adoptusie. Safira – już w domu :)

safira3 imię: Safira
wiek: 3-4 lata

płeć: kotka

Safirka jest prześliczna. Ma 3, może 4 latka, ogromne oczy i mięciutką sierść lśniącą czystością. Wygląda jak koci podlotek :) Jest miła i słodka. I właśnie musi zacząć nowe życie. Jej dotychczasowa „ludzka” rodzina też zaczęła nowe życie – w Anglii – dla Safiry jednak nie było tam miejsca.
Utrata domu dla kota to chyba największa tragedia. Koty różnie to znoszą – jedne popadają depresję, inne reagują agresją lub samoagresją… Safira jest rozchwiana… Bardzo źle znosi obecną sytuację. Wychowana od kociaka w domu bez innych zwierząt – teraz musi dzielić przestrzeń z innymi kotami. Nowe miejsce, obcy ludzie i nieznane zapachy sprawiają, że Safirka jest zdezorientowana i przestraszona.Jej psychika jest w rozsypce – Safira boi się, nerwowo reaguje na wszelkie głośniejsze dźwięki czy ruchy, chciałaby się poprzytulać, ale nie wie, czy znów nie zostanie odrzucona… Smutno patrzeć na tą kocią ślicznotkę :( Straciła wszystko, co było jej znane, teraz cierpi.
A przecież Safirka jest przemiłą koteczką, która kocha człowieka, kocha być głaskana i tulona. Potrzebuje nowego domu, opiekuna, który odbuduje jej wiarę w ludzi i pozwoli odzyskać równowagę i spokój. Safirka odwdzięczy się przywiązaniem i słodkim mruczeniem na kolanach.
Safirka jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Brakuje jej tylko kochającego opiekuna i prawdziwego domu na resztę życia. Dla Safiry to „tylko” – to cały świat.
Jeśli chcesz dać nowy dom cudnej Safirze – kontakt w sprawie adopcji do Anety – anetylak@yahoo.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007