Adoptusie. Seweryn. W domu :)

seweryn3 imię: Seweryn
wiek: 2 lata
płeć: kot

Seweryn to wielki bury misio – cudowny kot o posturze niedźwiedzia, łagodności baranka i o bardzo delikatnej psychice.
Ma około 2 może 3 lat i dotąd żył prawdopodobnie na wolności, daleko mu jednak do dzikich, wolno żyjących kotów. Seweryn jest milusi. Uwielbia głaskanie, tulenie, jest przemiły i łagodny, szuka kontaktu z człowiekiem. Pod jednym wszak warunkiem – to Seweryn musi zrobić pierwszy krok. Jeśli damy mu chwilkę czasu, pokażemy łagodność i pozwolimy przełamać pierwsze lody – na ten krok nie będziemy czekać długo, a sam Seweryn z ufnością otworzy przed nami swoje kocie serduszko.
Seweryn potrzebuje spokoju i łagodności. Szukamy mu też raczej domu z możliwością wychodzenia, bo Seweryn – żyjąc długo na wolności – ma dużą potrzebę eksplorowania terenu. Bez tego smutnieje… dopada go depresja i nie jest w pełni szczęśliwy… Kochający Opiekun na pewno przywróci mu radość życia, jednak możliwość wyjścia czasem na jakiś miły spacer z pewnością zapewniłaby życiu Seweryna pełnię szczęścia. A tego właśnie chcemy dla tego cudnego, wielkie go kota, który wyglądem budzi respekt, a charakterem czułość. Nie czekajcie długo – Seweryn smutnieje z dnia na dzień – potrzebuje domu i kochającego Człowieka. Już. Natychmiast. By nie tracić na smutki słonecznego lata.
Seweryn dobrze znosi towarzystwo innych kotów. Korzysta z kuwety, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Miał robione testy i badania krwi – jest zdrowy i gotowy do adopcji. Prawdopodobnie będzie potrzebował trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Szukamy więc cierpliwych opiekunów, którzy dadzą mu szansę.
Seweryna można także adoptować wirtualnie.

Kontakt w sprawie adopcji: piotrowskamagda@op.pl

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com