Adoptusie. Śnieżny – koci ideał – wkótce przeprowadzka do domu :)

sniezny1 imię: Śnieżny
wiek: 6  miesięcy

płeć: kot

Łagodny, kontaktowy, przyjazny, mruczący, kochający wszystkich … Śnieżny kot, wspaniały kot, który zarówno wyglądem jak i charakterem potrafi oczarować. Śnieżny ma około pół roku, urodził się i zamieszkiwał dotychczas na działkach, gdzie poza sezonem letnim nie jest już bezpiecznie, gdzie głód i chłód to codzienność, ale mimo tego Śnieżny nie zmienił się w kota dzikiego, kota stroniącego od ludzi, wręcz przeciwnie. Śnieżny w nowym domu na pewno od pierwszej chwili zamieszka jakby nigdy nic, jakby był w tym domu od zawsze, nie ma stresu, nie ma strachu gdy są zmiany, to takie „niekocie”, to prawda, ale Śnieżny wydaje się być  taki wlaśnie „niekoci” …łagodny i ufny Śnieżny „niekot” może zamieszkać z innym kotem czy łagodnym psem, na pewno wniesie wiele łi radości do swojej nowej rodziny.

Ten koci cudak ma około pół roku, jest zaczipowany, odrobaczony, odpchlony i wykastrowany, za kilka dni będzie zaszczepiony, bezbłędnie korzysta z kuwetki. Na swój dom czeka u Kasi: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007