Adoptusie. Śnieżynka Trixi – już w domu :)

Trixi  główne imię: Trixi
wiek: ok. 3 m-cy

płeć: kotka

Aktualności: 16.01.2014

Trixi wczoraj pojechała do sowjego domu, nie łatwo było wyłonić spośród wielu chętnych ten dom jeden jedyny. Jak zawsze w przypadku kotów wyjątkowej urody było spore zainteresowanie, jak zawsze w takich sytuacjach żałujemy, że o każdego naszego podopiecznego nie czeka kolejka chętnych… Trixi zamieszkała u Państwa Piotra i Agaty, którzy tak na prawdę chcieli zaadoptować Melę, ale Mela czeka na przeprowadzkę i ma zaklepany domek,  po zaproszeniu do domu tymczasowego Meli zostali oblężeni przez Trixi, która weszła na kolana i mrucząc usnęła słodko i nie mogło być inaczej, serce podpowiedziało pani Agacie, co robić. Trixi jeszcze przez kilka dni będzie kocią jedynaczką, za kilka dni ma do niej dołączyć kociasty kolega, mamy nadzieję, że to będzie kociak adoptowany z naszej fundacji, już jeden diabołek jest „na oku” pani Agaty i wreszcie  może się spełni marzenie o czarnym kocie :)

Trixi to niespełna trzymiesięczny kociak, który pomimo tak króciutkiego życia zdążył zaznać okrucieństwa człowieka. Wraz z rodzeństwem została zapakowana w kartonowe pudełko i wyniesiona na ulicę. Chyba komentarz jest zbędny… Pomimo tych przeżyć Trixi jest bardzo pogodną koteczką o łagodnym usposobieniu,

lubi się przytulać, sama pierwsza wchodzi na kolana, zupełnie nie boi się człowieka. Ma przecudnie mięciutkie futerko, jest dość spokojna jak na swój wiek ale myślę, że wydarzenia i zmiany z ostatnich dni mają wpływ na takie zachowanie. Dla Trixi szukamy domu najlepszego z możliwych, który doceni ten mały koci ideał i będzie rozpieszczał koteczkę przez długie lata. Trixi pewnie chętnie zamieszkałaby z drugim kotem, bo bardzo lubi ich towarzystwo, ale to nie jest warunek adopcji.
Trixi jest zaczipowana, odrobaczona i raz zaszczepiona. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej i zobowiązanie poddania kotki zabiegowi sterylizacji jak osiągnie odpowiedni wiek.

Kontakt do tymczasowego opiekuna: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007