Adoptusie. Stomil, co kocha wszystkich. Nareszcie w domu :)

stomil12 imię: Stomil
wiek: 8 lat
płeć: kot

Aktualizacja: 25.10.2014

Wczoraj był wielki dzień Stomilka – przyjechała po niego Pani aż z Warszawy. Kilka tygodni temu odbyła się wizyta zapoznawcza, Stomilek pokazał się z najlepszej strony (jakby miał inną ;)), tulił się, miział i nie odstępował Pani na krok. A gdy przyszło do rozstania, czekał przy drzwiach, bo też chciał jechać. Normalnie się tak nie zachowuje. Przeprowadzka planowana była na 3 listopada, ale… domek wczoraj przyjechł do Łodzi i zabrał Stomilka. Bardzo ciepła osoba, z serduchem dla zwierząt. Dziękujemy za tę adopcję :) I powodzenia, kochany kocie :)

Stomil to dojrzały Pan Kot, ale charakter ma zupełnie nie koci. To ufna i kochająca wszystkich istota, jak przysłowiowy kot, nie chadza własnymi ścieżkami za to najczęściej chadza za człowiekiem, by skrasć mu głaska, by wdrapać się na kolana, by „pogadać” po kociemu.
Stomil lubi inne zwierzęta, jest przyjaźnie nastawiony zarówno do innych kotów jak i psów. Choć jego wiek oceniony jest na dojrzały, bo około 8 lat, tak temperament Stomila zaprzecza tej metryczce, bo jest to kot  bardzo żywiołowy.
Stomil, to kot po przejściach, ale na jego psychice nie został żaden ślad po traumatycznej niedawnej przeszłości. Choć Stomil ma jedną wadę, no taką maleńką wadę, którą jest słabość do jedzenia, dlatego trzeba wydzielać mu porcje karmy. Stomil chyba nadal nie rozumie, że miseczka od jakiegoś czasu jest regularnie napełniana i nie trzeba najadać się na zapas. Myślę, że gdy przybierze na wadze i poczuje się stabilnie w nowym domu, to przestanie traktować posiłek jakby ten miał być jedynym na kilka dni, czyli trzeba zjeść jak najwięcej. Pod opiekę fundacji KOTylion  Stomil trafił na początku sierpnia, był  brudny, wychudzony, odwodniony a w oczach rezygnacja  i żal w stosunku do człowieka, tak nie traktuje się wieloletniego przyjaciela, nie zostawia się go samemu sobie… Mimo tego Stomil szybko doszedł do siebie i nadal kocha każdego kogo spotka na swojej drodze…to ufny zwierz, pomimo, że człowiek tak bardzo go zawiódł, to w pełnym oddaniu nadal do niego lgnie i go kocha.
To przeuroczy zwierz, do nowego domu na pewno wniesie wiele radości, bo jego towarzyskość sprawia, że nie sposób się z nim nudzić. Stomil wzorowo kuwetkuje, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.  Niecierpliwie czeka na swój prawdziwy dom, gdzie będzie rozpieszczany i kochany do końca swoich kocich dni, w sprawie adopcji zapraszamy do kontaktu z Kasią: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007