Adoptusie. Taka naprawdę fajna Babka – ostatnia eksmitowana. Już w swoim domu.

babka4 imię: Babka
wiek: 4 lata
płeć: kotka

Nazwana w pierwszym odruchu Babką, bo wiadomo było, że jest mamą wszystkich kotów, nad którymi przejęliśmy opiekę po eksmisji opiekunów z zajmowanego mieszkania. Ale Babka wcale nie jest stara, ma dopiero około 4 lat. Jest za to kochaną, przytulającą się kotką, nie mającą w sobie cienia agresji – tylko strach i zobojętnienie. Babkę wśród kotów przebywających w szpitaliku lecznicy łatwo przeoczyć: siedzi skulona w kociej budce, wychodzi skorzystać z kuwetki czy zjeść tylko wtedy gdy nikt na nią nie patrzy – za dużo tu zwierząt, osób, zapachów – Babka powoli zamyka się coraz bardziej. Dlatego bardzo potrzebuje własnego domu. Jak najszybciej, zanim całkiem zniknie w kociej budce, która teraz jest dla Babki namiastką ludzkich kolan. Kotka ma około 4 lat, jest pod opieką weterynaryjną: odrobaczona, szczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007