Adoptusie. Wandzia hrabianka już w domu ;-)

Wandzia1 imię: Wandzia
wiek: 2-3 lata

płeć: kotka

Wandzia ma ok 3 lat, do niedawna wiodła spokojne życie u boku pewnej starszej Pani. Miała dom, ciepły kącik, pełną miskę i kolana swojej opiekunki. Miała też trochę wolności, z której śmiało korzystała, wychodząc przez okienko mieszkania usytuowanego na parterze. Niestety centrum miasta nie jest najbezpieczniejszym miejscem na takie eskapady, ale Wandzia nie oddalała się nadto, a na swoim podwórku czuła się bezpiecznie, bo okoliczni mieszkańcy Wandzię dobrze znali i nigdy nie pozwoliliby, aby stała jej się jakaś krzywda. Wandzia traktowana była wręcz jak hrabianka i nawet z czasem takie imię do niej przylgnęło;-)

Jednak przyszedł dzień kiedy starszą Panią zabrano do szpitala i kotka została sama w pustym mieszkaniu. Pani niestety do domu już nie wróci, a kotka musi zacząć szukać nowego domu.
Wandzia jest bardzo towarzyską i pełną wigoru kotką. Lubi mizanki i przytulanie, ociera się wtedy całą sobą i strzela baranki – sama słodycz. Wandzia toleruje też inne koty, ale ich obecnością nie jest jakoś bardzo zachwycona. Nie ma w niej agresji, ale ostrzega, aby jednak zbyt blisko nie podchodzili – w końcu to hrabina, z byle kim się nie zadaje ;-) Wandzia przyzwyczajona jest do wychodzenia na zewnątrz i najlepiej, aby znalazła właśnie taki domek, gdzie będzie mogła korzystać z częściowej, wolności – to byłoby idealne rozwiązanie. Mamy nadzieję, że Wandzia szybko znajdzie swoje nowe miejsce na ziemi i znowu będzie wiodła spokojne życie rozpieszczanej hrabianki :-)

Wandzia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Zainteresowanych jej adopcją prosimy o kontakt z Agnieszką: agahodyra@wp.pl tel.: 518-772-571
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007