Adoptusie. Żabulka…już w domu :)

żaba1 imię: Żabulka
wiek: ok. 4 lat
płeć: kotka

Aktualizacja: 07.02.2014

Żabcia od dziś  zamieszkała z Małgosią, która jak tylko poszła „na swoje” postanowiła zaadoptować najbardziej potrzebującą kocią istotkę i tak padło na Żabcię. W domu rodzinnym na stałe nie mógł mieszkać kot, bo mama Małgosi jest mocno uczulona, co nie stało na przeszkodzie pomagać potrzebującym zwierzakom takim jakim był na przykład kot Luksus zabiedzony i zakatarzony, został przygarnięty, wyleczony i znalazł  dom, co na pewno Małgosi mama przechorowała a co taktownie omijała w swojej opowieści. Dziś obie Panie czekały na Żabcie, czekała cała wyprawka, czekały miseczki, kuweta, zabawki i wszelkie akcesoria potrzebne Żabci a co najważniejsze czekała wielka miłość, która narodziła się juz jakiś czas temu, bo już jakiś czas temu Małgosia wypatrzyła Żabcię a wierząc, że koty to magiczne stwory, to pewnie z tym wypatrzeniem było całkiem na odwrót. W każdym razie dzień pełen wzruszeń… i od dziś Żabcia będzie miała na imię Moria :) … czekamy na wieści  i  zdjęcia

 

Żabcia ma około czterech lat, po śmierci opiekunki trafiła pod opiekę fundacji . Jej koci towarzysz znacznie lepiej radzi sobie w nowym środowisku. Żabka zamyka się w sobie, jest smutna i przestraszona, nie rozumie co się z nią dzieje, gdzie jest ukochana pani, gdzie są znane kąty, zapachy i codzienne przyzwyczajenia… wszystko zniknęło nagle i bezpowrotnie. Pomimo stresu i przerażenia, kotka nie jest agresywna, nie prycha, nie drapie, nie broni się przed ręką człowieka, co oznacza, że jest to łagodna istotka. Żabulka przechodzi swój wielki dramat, nie wie co się dzieje, gdzie jest, co z nią będzie…to koteczka o delikatnej psychice. Kotka nie jest agresywna wobec innych kotów, dlatego może zamieszkać z drugim kotem. Na pewno gdy ktoś ją dostrzeże i da szansę na nowe życie, Żabulka odwdzięczy się miłością i wielkim oddaniem, jej tęsknota i stan psychiczny świadczy o miłości jaką obdarzyła swoją opiekunkę…będzie na pewno wiernym towarzyszem.
Żabulka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Kontakt do wolontariusza: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007