Zakurzony Albercik znalazł domek :)

Albert4 imię: Albercik
wiek: 7 m-cy

płeć: kocurek

Aktualizacja: 26.03.2014
Ktoś pokochał Albercika! Dziś mały przeprowadził się do nowego domku, w którym będzie miał towarzystwo Pani Izabeli i jej bliźniąt. Mamy nadzieję, że nie popisze się na wstępie wyrywając dzieciom z rączek jedzenie ;) i ogólnie, że szybciutko się zaaklimatyzuje. Bądź szczęśliwy, brudasku :)

Albercik trafił pod opiekę fundacji z pijackiej meliny – brudny jak nieboskie stworzenie, zakatarzony i przestraszony ledwo 6-miesięczny kociak. Przez kilka dni był troszkę nieufny, ale szybko przekonał się, że nie wszyscy ludzie chcą zrobić krzywdę, za to chętnie przytulają, drapią pod bródką i karmią smakołykami. Dzięki stałej opiece weterynaryjnej mały szybko pozbył się kociego kataru, nabrał też ciałka i ochoty do zabawy. W domu tymczasowym szaleje z piłeczkami i sztucznymi myszkami, zaczepia inne koty i z zainteresowaniem zagląda psu w nos. Nie boi się już nawet gości – podchodzi i ciekawie patrzy, wącha, przekrzywia główkę, a nuż ten ktoś da coś dobrego?..? bo Albercik ponad wszystko kocha jeść, nie pogardzi ani kocim ani ludzkim jedzeniem.
Jedyne co pozostało po wcześniejszym, paskudnym życiu to miejscami jeszcze troszkę przykurzone futerko i zamknięty kanalik łzowy w jednym oczku, przez co czasem z oczka lecą łezki. Abertowi w niczym to nie przeszkadza, nie boli i nie wymaga leczenia.
Albercik ma około 7 miesięcy, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma książeczkę zdrowia, bezbłędnie korzysta z kuwetki, nawet krytej. No i szuka własnego miejsca na świecie, własnego człowieka do kochania. Chętnie zamieszka z innym kotem albo przyjaznym psem.
Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007