Apel o karmę dla naszego największego domu tymczasowego. Dziękujemy za odzew! :)

Aktualizacja: 18.11.2023

Dziękujemy!!!!

W niespełna tydzień zapełniliście zbiórkę na karmę dla naszego największego domu tymczasowego

https://pomagam.pl/karma_dt

Ponadto trzy osoby zgłosiły się z chęcią przekazania darów w postaci karmy :) zawsze możemy na was liczyć!!! Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie, dzięki Wam paczka dobra niebawem wyruszy do domu tymczasowego Angeliki i Jacka.

A oto kilku podopiecznych, obecnie szukających domów, dziękuje Wam za okazaną pomoc ;)

09.11.2023

Kochani, potrzebujemy karmy dobrej jakości dla kociąt i kotów w domu tymczasowym jednej z naszych wolontariuszek. Zbiórka karmy dla kotów wolno żyjących okazała się sukcesem. Paczki spływały do nas zewsząd. Udało się też zapełnić zbiórkę na ten cel. Zainspirowani poprzednim sukcesem, który był tylko i wyłącznie dzięki Wam, zakładamy zbiórkę na poczet zakupu karmy do naszego największego domu tymczasowego dla kociąt.

https://pomagam.pl/karma_dt

Jedna z naszych wolontariuszek prowadzi dom tymczasowy dla kocich maluchów i kotów wymagającej specjalnej opieki. W roku 2022r. do swojego domu przyjęła 39 kocich podopiecznych a w bieżącym roku 2023 już 50 kocich bezdomniaków, głównie kociąt i jednego szczeniaka. Angelika wraz z mężem pracują zawodowo, a pomoc podopiecznym Kotyliona to wolontariat i ich dobre serce. Przy takiej gromadce kociąt robota jest praktycznie całą dobę. Zbiórka została założona w celu uzbierania środków na zakup karmy. Można sobie tylko wyobrazić jakie ilości miesięcznie na wszystkich podopiecznych zostają spożytkowane. Liczone jest to w kilogramach. Dlatego jeśli zechcielibyście dorzucić grosik na cel zakupu karmy dla domu tymczasowego Angeliki, będziemy wdzięczni za każdą złotówkę wsparcia.

W przypadku chęci przekazania karmy lub jej zamówienia prosimy o kontakt bezpośredni z naszą wolontariuszką: bendinger.angelika@gmail.com

A poniżej przedstawiamy tylko maleńką fotorelację byłych podopiecznych Angeliki i jej męża.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007