Atis w domu :)

Aktualizacja: 10.02.2024

Atisek nasz kochany jednooki słodziak wyruszył w świat po nowe przygody i kochający dom.
Już się zadomowił, pokazał jaki jest cudny.
Teraz przed nim, miejmy nadzieję, same szczęśliwe chwile.

Aktualizacja: 28.01.2024

Atis stracił oko.
Ale to jedyny jego „mankament”, na dodatek taki, który zupełnie nie wpływa na jego codzienne funkcjonowanie bo milszego, weselszego i bardziej ufnego kota ze świecą trzeba szukać…
Do zabawy wystarczy Atisowi papierek od cukierka albo kulka z folii aluminiowej. A do szczęścia -para ludzkich rąk. Albo dwie. Albo trzy, tak, żeby mogły się wymieniać bo Atis to pieszczoch nad pieszczochy, który wolny od zabawy czas najchętniej spędza na człowieku, przytulany i głaskany.❤
Pokochaj Atisa. Jest zupełnie zdrowy, zaszczepiony i zaczipowany.
Pisz do bendinger.angelika@gmail.com

Aktualizacja: 20.01.2024

Przemiły, uwielbiający zabawę koci młodzik :) Atis ma niespełna roku, brak oczka wcale mu nie przeszkadza, może nawet dodaje mu trochę uroku ;) Atisek jest ciekawski i spragniony kontaktu. W domu tymczasowym jest jednym z wielu kotów, a on potrzebuje uwagi dla siebie i człowieka na wyłączność :)

Atis mieszka w Łodzi, jest wykastrowany, zaszczepiony, testy FELV/FIV ma ujemne, posiada mikroczip. W sprawie jego adopcji zapraszam do kontaktu: bendinger.angelika@gmail.com

Aktualizacja: 03.01.2024

Atis po raz kolejny pokazał nam, że umie walczyć i kolejną walkę wygrał, a my z nim.

https://pomagam.pl/atis

Po załamaniu chorobowym u Atiska obecnie wszystko w porządku, badania są prawidłowe, a sam kocurek czuje się bardzo dobrze.
Dokazuje ze swoimi kuplami.
Znów jest radosnym kotem wojującym z zabawkami, wędkami i powoli też zaczyna nam ufać i przychodzi na porcje przytulaców, co bardzo nas cieszy.❤
A może komuś kocurek wpadł w oko to zapraszamy do kontaktu bendinger.angelika@gmail.com

Jeśli możecie pomóc nam z kosztami leczenia Atiska będziemy bardzo wdzięczni.

https://pomagam.pl/atis

Atisa możecie wesprzeć również kierując darowizny bezpośrednio na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytuł: darowizna dla Atisa

Dziękujemy za każdy datek ❤
*środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji

przekaż nam 1,5%
KRS – 0000135274
i koniecznie – cel szczegółowy – KOTYLION

Aktualizacja: 19.12.2023

A wydawało się, że wygraliśmy, że wszystko jest już dobrze. Ogłoszenie adopcyjne Atisa wyruszyło w świat, tylko czekać na dobry i kochający dom… tymczasem po raz drugi przyszło nam się zmierzyć z kryzysem zdrowotnym u kocurka :( Nie znamy przyczyny tak nagłego pogorszenia. Pierwszy objaw brak apetytu i odruchy wymiotne – czyli znów to z czym mierzyliśmy się kilka tygodni temu :( Po badaniach znów musimy przyjrzeć się nerkom, bo parametry są niepokojące :( leczenie wdrożone, ale jak wiecie niejedzenie u kota i to tak gwałtowne i stanowcza odmowa zjedzenia czegokolwiek to bardzo niepokojący sygnał organizmu. Bardzo martwimy się o Atisa… trzymajcie kciuki, są mu bardzo potrzebne.

Z powodu nagłego zdrowotnego załamania, pomimo że jego zbiórka była zapełniona, musieliśmy zwiększyć jej cel, leczenie trwa… bardzo Was prosimy o grosik wsparcia.

https://pomagam.pl/atis

Atisa możecie wesprzeć również kierując darowizny bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytuł: darowizna dla Atisa
Dziękujemy za każdy datek ❤

Aktualizacja: 22.11.2023

https://pomagam.pl/atis

Spieszymy podzielić się z Wami dobrymi wieściami, jakie przybywają do nas z lecznicy. Atis największy kryzys ma za sobą i wierzymy, że kocurek wykaraskał się z najgorszego zagrożenia jakie nad nim „wisiało”. Atis też miał zdjęte szwy z zaszytego oczodołu – zabieg zniósł bardzo dzielnie. Pomimo wszelkich niedogodności za którymi idzie leczenie – kroplówki, podawanie zastrzyków, kropli itp. Atis bardzo dzielnie znosi wszelkie zabiegi. To łagodny i miły kocurek, który zdaje się wie i rozumie, że to co się wokół niego dzieje ma mu pomóc.
Kochani a Wam dziękujemy z całego serca bo niemal zbiórka na leczenie Atisa jest zapełniona

https://pomagam.pl/atis

Dziękujemy za każdy datek ❤

13.11.2023

https://pomagam.pl/atis

Atis to jeszcze kocie dziecko, ma około pół roku. Z uszkodzonym okiem został złapany na zabieg kastracji ze stada kotów wolno żyjących. Operacja usunięcia gałki ocznej się udała, lecz kilka dni później Atis bardzo źle zaczął się czuć. Nie wiadomo było, czy to powikłania po operacji, ból czy może zaczęła się jakaś choroba. Jednak po zrobieniu szczegółowych badań widzimy, że doszło do problemu z pracą narządów. Problem mają nerki, trzustka, wiele parametrów jest bardzo niepokojące. Stan małego Atisa jest poważny. Kocurek jest w lecznicy, otrzymuje kroplówki, leki i czekamy na poprawę – innego scenariusza nie bierzemy pod uwagę.

Trzymajcie kciuki za Atisa – by maluch wykaraskał się z tego kryzysu :(

Miało być tylko lepiej… ten kocurek już tyle się w swoim życiu wycierpiał… Potrzebujemy wsparcia by go ratować. Bez środków, które przekazujecie nam w formie darowizn nie moglibyśmy pomóc Atisowi.

https://pomagam.pl/atis

Maluchy możecie wesprzeć również kierując darowizny bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytuł: darowizna dla Atisa
Dziękujemy za każdy datek ❤KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007