Fruzia – wyrzucona przed wakacjami? Nikt nie szukał, nikt nie pyta…

Aktualizacja: 21.07.2015 r.

To już prawie miesiąc jak Fruzia jest pod opieką Kotyliona. Kotkę prawdopodobnie ktoś wyrzucił przed wakacjami. Nikt jej nie szukał i jak dotąd nikt o Fruzię nie pytał – nie było ani jednego zapytania o adopcję kotki. A przecież Fruzia to uroczy, smukły i przyjazny kot. Fruzia jest też bardzo gadatliwa – to jej cecha charakterystyczna. Głośno obwieszcza wszelkie emocje, opowiada swoje historie i zabiega o uwagę człowieka. Dogaduje się z kotką rezydentką, chociaż tamta nie tryska radością z powodu obecności Fruzi. Kocica lubi bardzo spacery w szeleczkach po ogródku i dzikie polowania na muchy.
Fruzia musiała bardzo przeżyć porzucenie z czym może wiązać się jej „gadatliwość”. Kotka wzorowo korzysta z kuwety, nie wybrzydza przy jedzeniu. Jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i gotowa do adopcji, tylko domku brak. Szukamy dla Fruzi wyrozumiałych opiekunów, którzy cierpliwie będą wysłuchiwać jej opowieści i nigdy jej nie porzucą.
Kontakt w sprawie adopcji: piotrowskamagda@op.pl

29.06.2015

Fruzia w zeszły weekend trafiła pod opiekę Kotyliona. Została znaleziona przy ulicy Sanockiej jak zdezorientowana, głośno miaucząc biegała wzdłuż bloku. Fruzia była bardzo wystraszona. Kotka obecnie przebywa w domu tymczasowym. Mimo rozwieszonych w okolicy ogłoszeń nikt po kotkę się nie zgłosił. Czyżby ktoś pozbył się kota przed wakacjami? Niestety wszystko na to wskazuje. Fruzia to ewidentnie domowy kot – wie, co to kuweta i domaga się picia wody z odkręconego kranu.
Kotka ma około 2 lat, jest towarzyska i nie wybrzydza przy jedzeniu. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Niedługo czeka ją wizyta u weterynarza w celu sprawdzenia, czy była już poddana zabiegowi sterylizacji. Wkrótce Fruzia będzie szukała nowego domu – takiego, który nigdy już jej nie wyrzuci.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007