Luna… co najsmutniejsze kocie oczy ma

Aktualizacja: 20.04.2015

Jeśli prawdą jest, że „oczy są zwierciadłem duszy”, to ta dusza cierpi… Lunka nie może odnaleźć się w naszym lokalu, jest bardzo smutna i najchętniej nie wychodziłaby zza fotela lub spod koca na kanapie, ale to tylko pozorna niechęć do całego świata, bo gdy tylko się koło niej przysiądzie i zaczyna się ją głaskać, Lunka cichutko mruczy i pokazuje jak wspaniałym jest stworzeniem, tuli się i przywiera całą sobą do człowieka.
Lunie jest bardzo  potrzebna bliskość człowieka i stabilność, w naszym lokalu co dzień jest ktoś inny, a przecież jest wiele kocich stworków i każdemu z nich trzeba poświęcić czas. Zaczynamy szukać domu dla Lunki, mamy nadzieję, że ktoś zakocha się w tych cudnych zielonych kocich oczach i znów zagości w nich radość.

Gdyby chcieli Państwo wesprzeć utrzymanie Lunki, darowizny można przekazywać na nasze konto:
95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa

tytułem: darowizna dla biało-burej Luny

Luna

 

12.04.2015

Cicho, pusto, inaczej…  i tak co dzień, każdy jeden długi dzień, każdy kolejny miesiąc cicho, pusto, inaczej… bo co kot sam w pustym mieszkaniu ma robić, czekać?  gdy ten ktoś już nie wróci, bo czasem życie samo układa nam plany i decyduje za nas. Luna od stycznia czekała, by wróciło to co było dawniej, ale nie tym razem, choć przychodziła życzliwa osoba, pogłaskała, posprzątała, nakarmiła i tylko tyle albo aż tyle… dowiedzieliśmy się o „kocie w pustym mieszkaniu”kocie, który szuka domu, ale jakoś ten dom się nie znajduje , za długo to trwa, bo ile można czekać i tak Luna trafiła do nas, jest zadbana, wysterylizowana, ma około 6 lat, jest bardzo łagodną istotką, niestety póki co bardzo smutną, nie dziwi nas to, przecież koty nie lubią zmian i chwila minie zanim Lunka zrozumie, że jest bezpieczna. Od teraz nie będzie sama, zamieszkała w naszym fundacyjnym lokalu w „pokoju seniora” została przyjęta bardzo życzliwie przez Marlenkę, która bardzo pozytywnie zainteresowała się  nową koleżanką, za kilka dni będziemy szukać jej domu, najwspanialszego takiego na całe lata i całe życie, domu gdzie już nigdy na tak długo nie zapadnie cisza…KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007