Luna i Dolores – dwie małe „wściekulki”

Luna i Dolores trafiły pod naszą opiekę około trzech tygodni temu, nie pisaliśmy nic o nich, bo każda próba zrobienia im zdjęcia była dla nich zbyt stresująca. Kociaki pochodzą z interwencji, urodziły się w miejscu, gdzie nieprzychylnie patrzy się na koty wolno żyjące. Obie koteczki trafiły do domu tymczasowego do Ingi  naszej wolontariuszki. Pomimo jej doświadczenia  w tymczasowaniu różnych problematycznych kotów po dwóch dniach postanowiliśmy rozdzielić obie siostrzyczki, bo razem wspierały się w agresji, co z kolei wpływało na nasilenie się stresu i małe szanse na oswojenie. Srebrna Lunka trafiła do domu tymczasowego innej wolontariuszki Kasi. To była dobra decyzja, Dolores dużo szybciej przechodzi doswajanie, lada chwila będzie mogła szukać domu,  za to na Lunkę czeka dom, ale tak naprawdę od socjalizacji kotki będzie zależało, czy do tej przeprowadzki dojdzie. Luna jest nadal wycofana, a jej oswajanie jest bardzo stopniowe, za to bardzo ośmielają ją inne koty, a w domu w którym miałaby zamieszkać, nie ma innych kotów, póki co cierpliwie czekamy na zmiany.
Obie koteczki, jak każdy naszy podopieczny, zostały odrobaczone, zaszczepione i zaczipowane, ale pomimo że są zdrowe, potrzebują finansowego wsparcia.
Jeśli ktoś z Państwa zechciałby dołożyć grosik na start dla Dolores i Luny, będziemy  bardzo wdzięczni, z naszej strony siostrzyczki dostały olbrzymią szansę na zmianę życia, ale koci świat możemy zmieniać tylko dzięki Państwu.
Darowizn można dokonywać na nasze konto, kniecznie z dopiskiem dla  Luny i Dolores.
Za najmniejszą nawet wpłatę będziemy bardzo wdzięczni.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a
03-772 Warszawa

dopisek: darowizna Luna i DoloresKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007