Mięta i jej dzieci

Aktualizacja: 23.06.2022

Dzieci Mięty: Oregano, Bazyli i Tymianek nam rosną, niestety ich zbiórka stoi w miejscu :( co nas bardzo martwi… bez waszego wsparcia utrzymanie kolejnej kociej rodzinki jest dla nas bardzo trudne. Maluchy zjadają ogromne ilości mokrej karmy, za chwilkę cała 4 zostanie zaszczepiona, po dwóch tygodniach szczepienie zostanie powtórzone. Maluchy są już odrobaczone, przed nimi zabieg czipowania x4 oraz sterylizacja Mięty :( To ogrom kosztów, a kociąt pod opiekę nam przybywa. Jeśli nie będziemy w stanie uzbierać na ich utrzymanie i profilaktykę nie będziemy w stanie przyjmować kolejnych podopiecznych. Dlatego bardzo Was prosimy o wsparcie dla tej kociej cudnej rodzinki… to od Was zależy czy i ilu kotom pomożemy, jeszcze nigdy nas nie zawiedliście :)

https://pomagam.pl/mieta_i_dzieci

lub bezpośrednio wpłacając darowiznę na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytułem: darowizna dla Mięty i jej dzieci

Za wsparcie serdecznie dziękujemy :)

Aktualizacja: 16.06.2022

https://pomagam.pl/mieta_i_dzieci

Tymianek, Oregano i Bazylia rosną jak na drożdżach a wraz z nimi rosną koszty ich utrzymania Maluchy zaczęły pięknie same jeść co nas bardzo cieszy, ale jednocześnie wysokiej jakości kociakowe jedzonko kosztuje nie małe grosze. Nasza mama Mięta jako kotka karmiąca również je karmy z wysoką zawartością mięsa, taka kocia rodzinka to niemałe obciążenie na szczęście maluch pięknie nam rosną, rozrabiają jak na zdrowe dzieciaki przystało, sami zobaczcie jakie pięknej urody trzy „pingwinki”.
Bardzo prosimy Was o wsparcie, nasza zbiórka zatrzymała się a dalsza profilaktyka, późniejsze szczepienie, odrobaczenie całej rodzinki i zabieg sterylizacji Mięty to olbrzymie finansowe wyzwanie bez Was nie damy rady, dobrymi chęciami i sercami nie zapłacimy za utrzymanie Tymianka, Oregano i Bazyli z mamą
Każdy grosik jest dla nas ważny. Jesteśmy w trudnej sytuacji, kryzys gospodarczy, wojna na Ukrainie, zbliżający się sezon wakacyjny, który jest dla bezdomnych zwierząt najgorszym okresem, to dla nas ogromne wyzwanie ale bez Was nie poradzimy sobie, to Wy i wasze wsparcie pozwala nam na ratowanie rocznie ponad 250 kocich istnień, za co serdecznie Wam dziękujemy.
Kocią rodzinkę możecie wesprzeć za pośrednictwem ich zbiórki

https://pomagam.pl/mieta_i_dzieci

z całego serca dziękujemy za wsparcie.

29.05.2022

https://pomagam.pl/mieta_i_dzieci

Kolejny raz zawiódł człowiek a za jego bezmyślność płacą bezdomne zwierzęta. Kotka Mięta została przywieziona na zabieg sterylizacji, kotka błąkała się od dłuższego czasu. Mięta nie jest jednak kotką dziką, to oswojone domowe zwierze. Bezmyślność człowieka, który skazał ją na bezdomność doprowadziła do tego, że kotka zdążyła urodzić kocięta, kolejne bezdomne i niechciane żywe, czujące istoty, które bez naszej pomocy nie mają szansy na życie. Maluchy mają około 2,5 tygodnia, to już podrośnięte małe kocięta, które nie prosiły się na ten świat po to by wraz z bezdomną matką mieszkać w przydrożnym rowie czy komórce. Tymianek, Oregano i Bazylia wraz z mamą zamieszkali bardzo awaryjnie w zaprzyjaźnionej lecznicy. Mięta testy FeLV/FIV ma ujemne, została odrobaczona i odpchlona, zabieg sterylizacji jak i szczepienie pozostawiamy na później, gdy odchowa już kocięta.
Profilaktyka zdrowotna x 4, wysokowartościowa karma, podkłady, żwir i późniejsza sterylizacja Mięty to dla nas ogromne obciążenie. Na szczęście zarówno Mięta jak i kociaki są zdrowe.
Jeszcze nie ma w pełni ciepłej wiosny a my już pod swoją opieką mamy 11 kociąt :( pomimo edukacji o konieczności sterylizacji zwierząt, starań wielu fundacji ta bezdomność nigdy się nie skończy.
Bardzo Was prosimy o pomoc w utrzymaniu kolejnej kociej rodzinki, koszty odchowania takiego stadka są ogromne.

Wesprzeć nas możecie za pośrednictwem portalu pomagam.pl:

https://pomagam.pl/mieta_i_dzieci

lub bezpośrednio za pośrednictwem naszego konta:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Mięty i jej dzieci

Dziękujemy ❤KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007