Adoptusie. Mija – kosmitka z giełdy kwiatowej – już w domu :)

Mija1 imię: Mija
wiek: ok. 6 lat
płeć: kotka

Mija ma ok. 6 lat, została znaleziona na giełdzie kwiatowej – bardzo zaniedbana i wycieńczona. Jej piękna pewnie niegdyś sierść splątana była w straszny kołtun, a ciałko pokrywały kleszcze. Mija, choć drobna i wycieńczona, szybko poddała się leczeniu i już po dwóch dniach wstała na nóżki i głośno zaczęła domagać się jedzenia. Wtedy też udało się zadbać o jej wygląd. I choć Mija wygląda teraz jak przybysz z kosmosu, nie sposób oprzeć się jej urokowi. Ponadto nie odstępuje człowieka na krok i wystarczy złapać z nią kontakt wzrokowy, a już zagaduje i kombinuje, jak wskoczyć Ci na ramiona, czy plecy i przytulić się swoim drobnym ciałkiem.
Mija jest ogromnym pieszczochem i każda chwila spędzona w bliskim kontakcie z człowiekiem to dla niej prawdziwa rozkosz. Jest szalenie sympatyczną i towarzyską kocią kosmitką, która wciąż kocha człowieka, mimo krzywdy jakiej kiedyś przez niego zaznała.

Mija z dnia na dzień jest coraz silniejsza i nadrabia jedzeniowe zaległości. Czekamy jeszcze na kontrolne wyniki krwi, ale jesteśmy dobrej myśli. Pierwsze badania krwi wykazały bowiem hemobartonellozę, czyli chorobę, którą przenoszą owady (przekazują do organizmu kota „pasożyta”, który niszczy czerwone krwinki). Ale Mija bardzo dobrze znosi leczenie i mamy nadzieję, że to co złe już minęło i Mija będzie mogło wreszcie iść do swojego domku, którego wciąż szuka.

W sprawie adopcji naszej kosmitki, prosimy o kontakt z Kasią: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007