PANna Mary – krówka, co chciała się kształcić

Któż z nas lubi poniedziałkowe poranki? Chyba niewielu ;) Zwykle są senne, stresujące i przepełnione marzeniami o dopiero co minionej niedzieli :) Dzisiejszy poniedziałkowy ranek nie był inny… do czasu. Zadzwonił telefon, który szybciutko rozbudził jedną z nas. Na teren Polskiej Akademi Nauk w Łodzi przy ul. Tylnej przybłąkała się kotka. Pan zadzwonił do nas z prośbą, by jej pomóc. Nie było prosto znaleźć dla niej miejsce – ale udało się i kicia przyjechała do nas.
PANna Mary – bo takie imię dostała – jest ewidentnie domowa, łasi się, tuli, wskakuje na kolana… jest prześliczną, drobniutką i delikatną – ok 7 miesięczną kocią dziewczynką. Ot – koci podrostek – bardzo miły i wdzięczny :) Jakimś cudem znalazła się na terenie PAN. Może komuś zginęła? Może wyszła i nie mogła znaleźć drogi powrotnej do domu? A może ktoś ją porzucił? Wszystko jest możliwe. Najmniej to, że kicia zapałała nagle żądzą wiedzy i postanowiła się dokształcić…
PANna Mary zostanie odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana. Będziemy jej też szukac odpowiedzialnego i troskliwego domku – choc nie tracimy nadziei, że opiekunowie kotki gdzieś są, szukają swojej pupilki i bardzo za nią tęsknią. Wszystko jest możliwe.
W sprawie żądnej wiedzy PANny Mary prosimy kontaktować się z Anetą – anetylak@yahoo.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007