Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, limitowanego kalendarza !!!

      

      

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, limitowanego kalendarza!

Pozostały do licytacji ostatnie trzy egzemplarze! Dostępne na naszej aukcji na allegro: http://allegro.pl/charytatywna-kalendarz-2013-kocie-przemiany-i2833251506.html

To naprawdę wyjątkowe kalendarze! Poniżej przedstawiamy opinie i wrażenia osób, które go już otrzymały:
 
„Ogromnie się cieszę, że w tym roku ponownie powstał mój ulubiony, magiczny kalendarz (…) mogę zamówić tylko jeden, ale tradycyjnie zajmie honorowe miejsce w moim domu. W sercu większość jego bohaterów jest już od dawna… „

„Parę minut temu był listonosz z kalendarzem. Obejrzałem i krótko mówiąc jest super (zarówno zawartość jak i wykonanie). Będzie się pięknie prezentował na ścianie. Może dzięki niemu kilka osób z mojego otoczenia zrozumie dlaczego warto się czasem zaangażować (i przestanie patrzeć na mnie jak na dziwaka ). Bardzo dziękuję za wszelkie informacje przekazywane w czasie oczekiwania. Jestem pełen uznania, szacunku i podziwu dla Was, za to co robicie.”

„bardzo dziękuję za przysłany kalendarz, dotarł i już wisi na ścianie i czeka na Nowy Rok. Wzruszające są te historie o kotach i zdjęcia takie prawdziwe…”

„kalendarze właśnie odebrane z poczty, odpakowane, pooglądane i popodziwiane. Są przepiękne. W poniedziałek jeden zawiśnie u mnie w pracy w ramach propagowania prokociego nastawienia :)”

„Kalendarz dotarł do mnie bez problemów. Historie w nim zawarte są wzruszające – popłakałam się.”

„Jestem pełna podziwu dla Państwa pracy na rzecz zwierzaków, życzę dużo zdrowia z okazji świąt i oby każdy samotny kot znalazł swój dom.”

„Kalendarz dotarł wczoraj , dziś odebrałem z poczty. Bardzo ładnie wydany, warto było czekać:)”

„Są śliczne, artystyczne, z opisami, które poruszając serce, inspirują do pomocy zwierzętom. Koty pięknie się prezentują na tle kolorowych, cieniowanych kart. Szczerze mówiąc, trochę się obawiałam, czy zdjęcia „przed” nie będą epatowały drastycznością. Jednak miło się rozczarowałam, gdyż fotki „przed” są mniejsze, mniej ostre i zdecydowanie zdominowane przez zdjęcia „po uratowaniu”, całość nabiera ciepłego, optymistycznego charakteru.”

„Przygotowuję się do dystrybucji kalendarzy wśród moich znajomych. Wczoraj jeden egzemplarz podarowałam sąsiadowi-miłośnikowi zwierząt, który nas odwiedził. Mam już listę osób na kolejne 8 (bo jeden sobie zostawię), i nie wiem czy nie zamówiłam za mało…”

„Przeczytałam cały kalendarz od deski do deski i podziwiam ogrom pracy włożony w każdy opis kociego losu, w każdą poradę, w szatę graficzną i w ogóle całość. Dzięki jeszcze raz za tak wspaniałą pracę, która na pewno przyniesie pozytywne owoce, przez cały rok w edukowaniu i uwrażliwianiu ludzi.”

„Kalendarz piękny i wzruszający Każda jego karta, to wspaniała historia uratowanego kociego życia. Wiersz też cudny i poruszający. Już nigdy nie kupię kalendarza w księgarni, Empiku. Zmienia się kartkę w kalendarzu i wisi przez miesiąc taki nijaki. W przypadku TEGO kalendarza jest zupełnie inaczej. Czytam i oglądam każdą stronę wiele razy. Wiele z tych kart doskonale pamiętam z wątków na Miau, kiedy to wspaniali ludzie walczyli o kocie życie”

„Ja też dziś odebrałam
Fajne teksty napisane pięknym językiem, mądre wskazówki jak pomagać i na co zwrócić uwagę opiekując się kotem. Ten kalendarz jest bbbb edukacyjny! Dlatego uważam, że powinien być dostępny w normalnej sprzedaży np. w Empikach, żeby o tym jak wygląda mądra pomoc zwierzętom dowiedzieli się zwykli ludzie. Wiem, że pewnie sprawy prawne, formalne nie są takie łatwe do załatwienia, ale życzę Wam, żeby (być może za kilka lat) udało się sprzedawać te kalendarze powszechnie .”

„Słowa podziękowania należą się także od Opiekuna Mrówki – Miss Maja. „Mój kalendarz” – zdobi teraz Jej dom. („mój kalendarz” był prezentem dla Mrówki i jej Opiekuna – niespodzianka się udała. Nadzwyczaj się podobał. Pan był wzruszony i ogromnie uradowany )”

„Wielkie dzięki dla wszystkich o WIELKIM SERCU od pomysłodawcy i wykonawcy po kocio-ludzką ekipę pakowaczy.”

„Zdjęcia piękne, historie wzruszające no i ten ujmujący wiersz na pierwszej stronie……MISTRZOSTWO.”

„Kalendarze dotarły, dziękuję, są piękne , oczywiście znów się poryczałam czytając te historie. Ktoś tu na forum wspomniał o wierszu na pierwszej stronie, jest po prostu nieziemsko prawdziwy, jeszcze raz dzięki, że takie kalendarze powstały a ja byłam w gronie wybranych , które mogły je kupić.”

„Kalendarz dotarł wczoraj w dobrym stanie. Cieszę się, że go zamówiłem jest nie tylko ładny, ale i w jakiś sposób wspomógł kotki.”

„W piątek otrzymałam zamówione kalendarze, za które bardzo serdecznie dziękuję!
Są przepiękne, bardzo pomysłowo i artystycznie wykonane. Będą na pewno pełnić rolę nie tylko dekoracyjną ale również edukacyjną że przy naszej pomocy z biednego kaczątka rozkwitają pod dobrą opieką przepiękne łabędzie.”

 
Jest piękny :) popłakałam się czytając historie tych kotów. Dziękuję Wam za to, że jesteście.”
 
„Osoby, które zamówiły kalendarz, były zachwycone. Wszyscy, którzy oglądali kalendarz byli pod wielkim wrażeniem, ochów i achów nie było końca. Usłyszałem też określenie „wyciskacz łez”, jednym słowem – same komplementy. Gratulacje dla wszystkich, którzy wnieśli swój wkład w powstanie kalendarza, jestem z Was dumny.”
 
 
Serce rośnie, czytając TAKIE słowa.
 
Dziękujemy i zapraszamy na licytację
 
3 OSTATNICH EGZEMPLARZY!

Na ratunek porzuconym to KOTYlionowy kalendarz pokazujący kocie przemiany. Kociąt i kotów, których bez naszej pomocy być może dziś by nie było. A dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu wolontariuszy i Dobrych Ludzi są szczęśliwymi futrzakami. Większość znalazła już Swoje Domy i Kochających Dużych. Część jeszcze czeka, ale zdrowe i bezpieczne przebywają w domach tymczasowych, które uratowały im życie. To już trzecia edycja kalendarza!

W każdym miesiącu prezentujemy zwierzaka wraz z jego historią i przemianą. Każdy miesiąc to też porady jak dbać o zwierzęta, szczególnie te w schroniskach i wolno żyjące. Bo nie każdy wie, jak może pomóc i że często wystarczy naprawdę niewiele, aby zrobić coś dobrego.
Kalendarz wymienia święta prozwierzęce jak dzień kota, psa, kundelka, dzień sterylizacji czy praw zwierząt. Są święta nietypowe, którymi można się cieszyć z rodziną, znajomymi lub futrzakami tj. dzień przyjaciela, dzień przytulania i in. pozytywnie nastrajające jak: dzień dobrych uczynków, dzień wolontariusza czy dzień dobrych wiadomości. W tym roku udało się zrobić format A3! Jest też miejsce na notatki! To po prostu koci kalendarz, który warto mieć!

Link do kart kalendarza w dużych powiększeniach: http://sdrv.ms/UUnJOx (po kliknięciu karty należy wybrać oryginal view u góry strony)

Bohaterami kalendarza są koty, które szczęśliwie zmieniły się z zabiedzonych, chorych zwierzaków w szczęśliwe futrzaki! Teraz one pomagają zbierać fundusze dla kolejnych. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy oczywiście na pomoc kotom pod opieką KOTYliona, sterylizacje i koty w domach tymczasowych.

A oto bohaterowie 2013:
1. Emusek – (nie)pełnosprawny kociak
2. Brunia – brzydkie kaczątko przemienione w srebrzystobiałą piękność
3. Misia z kociętami – kotka uratowana wraz z maleństwami
4. Larcia – bezradne maleństwo, które cudem przeżyło
5. Mrówcia – sędziwa kotka kochająca ludzi
6. Balbinka – starsza dama wreszcie w Domu
7. Gadżet – maluch ze złamaną łapką już bryka
8.  Diegusek – słodziak, nad słodziaki
9. Azja i Olaf – czerń i biel – dwa kocie charaktery szukające domu
10. Tajfun i Bryza – urocze rodzeństwo
11. Pućka – Księżniczka schroniska wyczekała wreszcie swój dom
12. Fidel – Przystojniak jakich mało

Kalendarz jest amatorski; w tym roku udało się przygotować go w formacie A3! Układ poziomy, 14 stron (7 kart dwustronnie), kol. 4+4, kreda 200g, plecki – karton biały 275g, oprawa spiralna po długim boku
Cena 34 PLN + 9 PLN przesyłka polecona ekon. w kopercie bąbelkowej. Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt na adres: kocikalendarz@gmail.com

WYSYŁKA będzie realizowana w 2. połowie listopada, ponieważ nakład wydruku uzależniamy od zainteresowania. Przez cały czas oczekiwania na kalendarz będziemy na bieżąco informować nt. postępów w realizacji przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy!

Nasz kalendarz dostępny jest też na naszej aukcji na allegro: http://allegro.pl/charytatywna-kalendarz-2013-kocie-przemiany-i2693481309.htmlKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007