Zuzanna – historia z podwójnym happy endem :)

Zuzanna lat 8, trafiła do Schroniska w listopadzie 2013r po śmierci swojej Opiekunki.
Cały jej szczęśliwy świat runął w gruzach, serce Zuzy pękło, a Ona postanowiła przestać żyć… Z rozpaczy i tęsknoty, przestała jeść, nie myła się, powoli gasła. Wkrótce przy życiu, na siłę, utrzymywały ją już tylko kroplówki.
I wtedy stał się cud, Dobry Ktoś wziął ją i jej dwóch kolegów do Domu Tymczasowego.
Wypatrzyłam ją w grudniu, w ogłoszeniu. Adoptowałam Zuzię dla mojej Mamy. Zuzia wypełniła pustkę po śmierci naszego ukochanego kota Misia, który był z nami aż 20 lat.
I tak od grudnia 2013 r. żyją sobie w miłości i harmonii dwie starsze Panie – Zuzia i jej Opiekunka Zosia. Zuzia z wychudzonego kota w depresji przemieniła się w piękną, szczęśliwą pięciokilową panterę kanapową. Jest bardzo miła, grzeczna i wdzięczna.

Proszę, wśród tylu pięknych maluszków do adopcji, zauważcie też koty starsze. Niech nie umierają w ukryciu, zapomniane, zaszyte w zakamarkach Kociarni. One także potrafią kochać. Chyba nawet bardziej…
P.s. Dzięki Wolontariuszce, u której Zuza tymczasowała, zaczęłam jeździć jako Wolontariusz do Schroniska. Aga, Zuzia, dziękuję!
KasiaKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007