Adoptusie. Dorotka – już w domu :)

DSC08629 imię: Dorotka
wiek: 2 lata
płeć: kotka

Dorotka trafiła pod naszą opiekę po długiej tułaczce po ulicach w Ozorkowie. Wcześniej urodziła kocięta, które zostały zagryzione przez  okoliczne psy. Długo błąkała się po ulicach, zaczepiała przechodniów, aż w końcu jej los się odmienił.
Smutną historię naszej Dorotki opisywaliśmy tutaj: http://kotylion.pl/dorotka-z-krainy-oz/
W zeszłym tygodniu trafiła w końcu do domu. Mięliśmy nadzieję, że to już koniec smutnej historii Dorotki. Kotka zaprzyjaźniła się z kocią rezydentką, poznała wszystkie kąty w domu, spała już nawet w łóżku. Niestety nie zaakceptowała psa i aby oszczędzić stresu jemu i Dorotce wróciła z powrotem do naszej kociarni. Po odwiezieniu długo stała przy kracie kociarni i nie rozumiała dlaczego znowu tu trafiła Niechęć Dorotki do psów pewnie ma związek z traumą jaką przeżyła, gdy okoliczne psy zagryzły jej kocięta. Z tego powodu szukamy dla niej domu bez psich towarzyszy. Koty jak najbardziej akceptuje, nie jest agresywna, a raczej ustępliwa. Nadaje się do domu z dziećmi. Dorotka to kotka zrównoważona i spokojna. Uwielbia być głaskana i brana na ręce a wtedy głośno mruczy.
Dorotka ma około 2 lat. Jest już wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia. Szukamy dla Dorotki odpowiedzialnego domu, w którym już będzie mogła zostać na zawsze.

Kontakt w sprawie adopcji: piotrowskamagda@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007